Jak nakupovat

 

Jak efektivně procházet naším webem? Návod na správnou navigaci zde! 


Vítáme Vás na našem e-shopu specializovaném na prodej komínových systémů a souvisejícího příslušenství. Pro lepší orientaci na našem webu, Vám zde rádi poskytneme stručný popis dělení produktů a možnosti filtrování dle příznaků.


Zelené texty jsou hypertextové odkazy u nás na webu.


Naše nabídka je rozdělena do pěti hlavních kategorií: jednoprůduchové komíny, víceprůduchové komíny, nerezové komíny, komínové díly a šamotové cihly a desky. Každá z kategorií obsahuje dále podkategorie a konkrétní parametry, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte.

 

V kategoriích jednoprůduchových a víceprůduchových komínů můžete vybírat ze tří podkategorií dle průměru: 160, 180 a 200 mm. Dále jsou tyto komíny rozděleny na podkategorie Extra a Universal, přičemž Extra má nadstřešní část z pohledových prstenců a Universal je určen pro omítnutí. V kategorii jednoprůduchových komínů a víceprůduchových komínů se můžete filtrovat dle barvy nadstřešní části a průměru.

 

Nerezové komíny jsou rozděleny na sestavy dle umístění, nástavce, sestavy pro vložkování a jednotlivé díly. U sestav je to jednoduché, zde se dá opět filtrovat podle průměru komínu a síly izolace a tloušťky plechu.

  • Basic - jako řadu Basic nabízíme nerezové komíny s tloušťkou stěny 0,5mm a s izolací v síle 30mm
  • Premium - jako řadu Premium nabízíme nerezové komíny s tloušťkou stěny 0,6mm a s izolací v síle 30mm
  • Premium++ - jako řadu Premium++ nabízíme nerezové komíny s tloušťkou stěny 0,6mm a s izolací v síle 50mm

 

V kategorii jednotlivých dílů je rozdělení trochu specifičtější: dělí se podle průměru (130, 140, 150, 160, 180, 200, jiné a vše), síly izolace a tloušťky plechu. Díly, které mají na začátku kódu 0, lze používat jak v systému Basic, tak v systému PremiumDíly s kódem 1 jsou typu Basic a díly s kódem 2 jsou typu Premium. Pozor díly které mají na začátku kódu 050/250 jsou určeny pro systém Premium++ který je specifický sílou izolace 50mm. Tyto díly jsou textově popsány jako "Premium++".

 

V kategorii komínových dílů jsou v nabídce zboží jako tvárnice, lepidla a tmely, izolace, stříšky, šamotové vložky, nerezové vložky jednovrstvé, redukce, výztuže, krycí desky, jímka, dvířka a zátky, průchodky a sady pro navýšení. Filtrace zde probíhá pouze dle průměru.

 

Komínové doplňky zahrnují černou kouřovinu ke kamnům na dopojení a prvky, které se používají k přivedení vzduchu ke kamnům.

 

Šamotové cihly a desky jsou samostatnou kategorií a lze je vyhledávat dle názvu.

 

Doufáme, že tato informace Vám pomůže s orientací na našem e-shopu. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle (730 118 893) uvedeném v levé horní části e-shopu.